Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz szaki26a #6317 üzenetére

    Téged ez nyugtat meg, engem meg az, hogy nem kell érte évente fizetnem (elég volt az OSért és az Office-ért). Nyugodtan alszom, hogy nem teljes értékű védelem van a gépem.
    De elmondhatnád milyen elérhető technológia az amire szted pl nekem szükségem van/lenne és amiért nekem évi szinten ki kéne fizetnem egy bizonyos összeget.
    Support sok esetben le se szarja az ember fejét...nemhogy pénzt is hajtsak be tőlük a munkámért vagy más ember munkájáért.
    Amit viszont megteszek, ha van vírus és azt nem ismerte fel a védelem, akkor beküldöm elemzésre.

    Ha nekem lesz igazam, akkor az ő kontójára megy az egyébként nagyon drága rendszermérnöki órabér, hogy rendbe tegye a gépet. Te ilyet már láttál? Mert nekem még soha egy cég se fizetett vírusmentesítésért, viszont Karácsonykor nem kellett a sütivel bajlódnom, mert kaptam két tálcányit a tulajtól. :)

    Szal szép és jó amit leírsz csak eléggé szubjektív. Az általam karbantartott telepített gépek egyikén sincs fizetős AV/IS mégis tiszta a rendszer. Persze ehhez hozzátartozik az is, hogy warez OSsel ellátott géppel élből nem foglalkozom.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák