Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigManus

    addikt

    válasz mobal #12901 üzenetére

    Idézlek: " két éve Android user vagyok és semmi értelmét nem látom még így sem "

    Azt írod figyelni kell mire kér engedélyt a telepítendő alkalmazás...
    Ilyen elven a légzsáknak sincs értelme, mert nem ütközöl. Majd akkor lepődsz meg, mikor a sávodban jön szembe a kamion. Nem kellene ott lennie, de csak jön és jön...

    Mint már írtam, rengeteg alkalmazás kér engedélyt olyanokhoz ami gyanús lehet, de attól még nem kártékony, ergo használható. Sima elemlámpa alkalmazás kér sms hozzáférést illetve internet hozzáférést, de mégsem vírus.

    Sok ügyfél nyilatkozta, ő ért hozzá, ne tegyek fel vírusirtót mert nem jár olyan oldalakon. Nem tettem.
    Egyszer csak jön a telefon és amikor megnézem a rendszert, tele van trójaival.
    Bárgyú vigyor amikor megkérdeztem akkor ért-e hozzá?

    Ezzel csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy ilyen irányú véleményt egy szakmai topicban nem szabad leírni, hogy fölösleges Androidra vírusirtó, mert sok olyan user olvassa, aki nem ért hozzá és alapul veszi.
    Van itt kb. 5 olyan ember aki szakmailag a toppon van, de ők is fertőződtek már meg.

    " Ez egy vélemény. Azt meg mindenki tudja, hogy milyen. "
    Nem ellened irányult amit írtam, ne vedd magadra.
    A véleményről meg annyit, hogy olyan mint a segg. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra ;)

    Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

Új hozzászólás Aktív témák