Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Ricardo #1572 üzenetére

    Részben egyetértek a dologgal, részben nem.
    A minta fontos, de szerintem odafigyeléssel-szeretettel nevelhető "egészséges" (már bocsánat a kifejezésért) ember. Én anno az voltam akit megtaláltak az oviban, hogy miért van két apukám, mert akkor Én voltam az egyetlen akivel ilyen előfordúlt a környezetemben (Anyum 1,5 éves koromban dobbantott egy másik férfihez)....ma meg keresni kell azokat akik nem váltak el., lényeg a lényeg: annak ellenére, hogy akkor így jártam, úgy érzem rendes felnőtt lettem....jahh a legújabb "apukám" (a harmadik) 5 évvel idősebb nálam :DDD ...

    Azért gondolom ezt, mert van olyan barátom is akinek az anyukája még néhány éves korába elhunyt, az édesapja azóta is egyedül van...., és felnevelte Őt is a hugát is (példásan!)...tehát ha két apuka van az miért lenne rosszabb mint egy?

    még egy fontos: nemcsak a mesterszakácsok 99% férfi...a fodrászoké is! :DDD

    házasság Vs élettársi viszony...
    Mi a leendő asszonyal idén leszünk hat évesek, 1,5 éve jegyben, 4,5 éve együtt, 2,5 éve együtt anyósék nélkül :P ....túlvagyunk jópár vitán, kajabáláson (minden évben visszatérő vita...milyen legyen a karácsonyfa? :O ) Attól, hogy a "nevemen lesz", nem hiszem, hogy kevésbé fog menni a konfliktus kezelés....

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák