Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Don Vittorio #1554 üzenetére

    Mivel az ominózus hozzászólásokat törölted, így természetesen tisztára mostad a kezeidet. Most már nyugodtan állíthatod azt, hogy csak én voltam a hibás, mert senki számára nem derül már ki az igazság. Ennyit a szólásszabadságról. :U

    Nézd vissza, kizárólag azt a rész töröltem, amit mondtam, ahol sajnáltatod magad, és azokat, ahol ezekre reagálok. Minden korábbi érdemi írásod, ahol a témával kapcsolatos véleményed szerepel, ott van érintetlenül.
    Emellett sehol nem írtam olyat, hogy csak Te vagy a hibás, és nem is fogok ilyet írni.
    Ez megint az a téma, hogy félreértesz dolgokat - egyre inkább úgy látom, tudatosan -, projektálsz, aztán meg azon háborogsz.
    Egyébként az a kérésem, ha nagyon muszáj, akkor abajgassál a moderációs topikban, mert ennek ott a helye, így a továbbiakban minden off-topic hozzászólásodat kitörlöm innen. És nem azért, mert cenzor vagyok, hanem azért, mert Te nem tartod be a szabályokat. Tudniillik ez egy fórum, és itt nincs szólásszabadság, ezt ne is kérd rajtunk számon. (Itt már tudatosan többesszám első személyben fogalmazok.)

    Don

    [ Módosította: Don Vittorio ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák