Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz Semin #3136 üzenetére

    Nekem közel 1 éve van egy Bestway Lay-Z-Spa Hollywood. Azért ezt vettem, mert van benne világítás. Egy led szalaggal oldották meg, amit a medence aljára kell befűzni és távirányítóval kapcsolni. A hangulata magával ragadó.Viszont 7 hónap után cserélni kellett a szalagot, mert beszart az érzékelője.
    Egész télen 36 fokon tartottam a vizet benti 22 fokos hőmérséklet mellett. Napi 5 kw-ot fogyasztott.
    Gyerekek használták legtöbbször. Ezekkel a vegyszerekkel kezeltem [link] Splash-plop + algaölő, de csípte a szemüket a víz. Szüleimnél a kombi klór is csípi a szemüket. Ezért a kinti medencéhez vettem egy sóbontót ( a rossz idő miatt még nem használom ). Sajnos a jakuzzira rákötni nem lehet, mert darabokra hullana a motor része.
    Idén kivittem 2 hétre, de annyira hangos a keringtetője, hogy zavart éjszaka + a napsütésben szerintem az élettartama is jóval rövidebb, ezért visszavittem.

    A papírszűrő helyett hogy tervezed megoldani a golyócskákat? Közvetlen a keringtető felé szívja a vizet a szűrőtől olyan 30 cm-re, ha bekap néhány golyót... Nem tudom ...

    Ha van olyan vegyszer, ami tényleg nem bántja a gyerekek szemét, akkor köszönöm a megosztást :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák