Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Ptech #119 üzenetére

    Valahogy nem az igazi az egész játék, nekem nemigazán élvezetes. Nagyon túlzásba vitték a rakétákat úgy általánosságban. Nem tetszik a nézet, a nézd a hátam mechwarrior sorozatos sokkal jobb mert akaratlanul látja az ember a torso elfordultságát + nagyobb a látótér is. A célzás túlzottan nehéz pár fegyverrel és a pályákon szerintem túlzásba vitték a dombságokat és tereptárgyakat, így pl a PPC kuka, miközben a regénysorozatban az egyik legkomolyabb fegyver volt. Nincs fizikai reakció a tereptárgyakkal sem, ami már 10 éve megvolt. Mivel már béta lemerem írni a véleményemet eddig úgy voltam vele hogy még sokat fog változni, de nem érzem ezt.

    Szerintem nem lett volna szégyen tanulni a WOT-tól bizonyos tekintetben. Ott halál egyszerű maga a kezelés és célzás és maga a mozgás sebessége is sokkal jobban eltalált. És ott is mindenki a tank hátát néző módot preferálja.

    A grafika önmagában kevés az üdvösséghez, kiegyensúlyozott játékmenet kellene egyszerű és letisztult irányítással. Ráadásul a gépigény is olyan magas hogy sokakat ez fog kizárni.

Új hozzászólás Aktív témák