Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz HaaS #157 üzenetére

    Őőő helyesbítek a jelenlegi arányok mellett 33 kör a demon lord, tehát a lista legvégén van. Az évszámot... hol is kell nézni? Civilben volt jelentősége, mert korlátos a dolog és BC-ben szeretünk már vasutazni ugye... de itt nem szoktam nézni. Egyébként most elég sok durva varázslat van még előttem. A death wish már meg is van, de még nem próbáltam...

    Egy summon champion-t én is elnyomtam, de csak egy íjászt kaptam. Nem töltöttem vissza, mert még 2 slotom van és volt raktáron egy brutál íj, így maradt. A többiek sincsenek amúgy feltápolva, 70-es skill-el (nincs mágus hősöm otthon...) veszélyes lenne 10-15 körig word of recall nélkül háborúzni a create artifact miatt.

    Jaer nálam egyszer járt, de az már sok éve volt. Általában a kis hősökkel találkozom mindig, később (mire idézekhetek vagy jönnének) már a tapasztalat és a tárgyak miatt nincs szükség a nagyokra. Addigra a kicsikkel is sárkányt ölök és... a játék végi hősök kicsit olyanok, mint megnyerni a lottó ötöst 80 évesen. Mondjuk ez a csúcs lényekre is igaz: node-ok közelében ellenfélnek durvák, saját seregbe meg mire idézhetnék, már nem kellenek. Bár most azért még megütik őket (2-en vannak a csatamezőn), a másik kettő még újonc, az első komolyabb psionic blast-ba belehalnának.

    A statisztika szerint most nyomasztó fölényben vagyok minden téren Jaffar-hoz képest, szóval biztosan ő lesz a következő. Aztán/vagy átmegyek a másik síkra gyűjtögetni.

    Doom bat ellen én akkor szívtam, amikor a vulkánokban folyton besült a web... jó kis cucc, mert gyorsan odaér a lövöldözős egységekhez vitatkozni...

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

  • Egon

    nagyúr

    válasz HaaS #157 üzenetére

    A Wind Walking-ot érdemesebb olyan hősre rakni, akinek csak egy gyűrű helye van, mivel a páncélra +4 Movement-et tudsz rakni, míg a gyűrűre csak +3-at. Jaer egyetlen nagy előnye az, hogy nem kell megidézni a varázslatot, aminek elég tetemes a körönkénti fenntartási költsége is (mondjuk ha kap Arcane power tulajdonságot, akkor nem rossz, de általában nem kap).
    Amúgy a tuti még mindig a Pathfinding + Water Walking kombó (feltéve ha már minden hősön fullos tárgyak vannak): az a 16 lépés körönként azért nem semmi... :P

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák