Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz tiv83us #864 üzenetére

    "Nem ertek egyet. A multi ugy lett tervezve, hogy a ra koltott kulon kiadasokat megteritse a vasarolhato equipment pakokkal."

    És? Nem érzem úgy, hogy ez feltétlen ellentmondana az érveimnek. Ez a pénz a kiadás után jött be, nem a fejlesztés során. Itt az a kérdés, hogy mennyi pénz+fejlesztő állt rendelkezésre a játék megjelenése előtt. Akkor lenne igazad egyértelműen, ha a valóság így nézett volna ki: "Srácok, így hogy akarunk bele multit, itt van XY összeg még a fejlesztéshez meg N darab fejlesztő, de kizárólag a multira! Ha nem lenne multi, akkor ezeket nem kapnátok meg".

    Azonban itt az EA-ről beszélünk, mint kiadóról. Nem hiszem, hogy a multi miatt extra erőforrésokat adtak volna. Én valószínűbbnek tartom, hogy így nézett ki a helyzet: "Srácok, itt van XY összeg meg N darab fejlesztő, az egész játékra. Akarunk bele multit is, gazdálkodjátok ki ennyiből ahogy tudjátok." Ha így volt, akkor szerintem nem nehéz belátni, hogy a multi a single kampánytól szívta el a dolgokat.

    Persze hogy ténylegesen mi volt a háttérben, sosem fogjuk megtudni. Asszem erősen túlbeszéltük már a témát, úgyhogy én a részemről be is fejezem. :) :K A lényeg, hogy fuck the multiplayer. :DD

    Chabe89: Yep, én mindig mondtam, hogy hiába kedvencem a 2. rész, a Kaszás probléma megoldását egy fikarcnyit sem segíti elő, ilyen szempontból ugyanott vannak a játék elején, mint a végén, vagyis sehol, tényleg egy brutális nagy mellékküldi a második rész a fősztori szempontjából. Viszont hogy ennek mi az oka, nem tudni. Lehet azért mert Drew nem volt ott "eléggé", de az is lehet, hogy nem.

    Biosphere: Hát ez a jelenlegi youtube rendszer szerintem is geciség egyébként. Ha én csinálnám a dolgot, a felhasznált zenék feltűntetését tenném kötelezővé a leírásokban linkekkel az eredeti előadókhoz, de többet nem.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák