Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasiel

    senior tag

    válasz dannyl #5739 üzenetére

    Az azért hozzátartozik az igazsághoz, hogy megjelenés után nem sokkal tapasztaltam a fentebb leírtakat és még az 1.0.0.4-es verzióval játszottam utoljára, az újabb patch-ek óta még nem indítottam el a játékot időhiány miatt. Tehát elképzelhető, hogy azóta kapott némi optimalizációt a játék és többek között ez a jelenség is, ha nem is teljes megoldásra, de valamilyen szintű javításra került.

    Köszi a lehetőséget, de nem élnék vele, még úgy sem, hogy tisztában vagyok vele, hogy egy újabb generációs i5 valamilyen szintű előrelépés lenne nekem játékok terén. Ez év vége felé van tervben egy platformcsere, de csak i7-ben gondolkodom a hosszabb táv miatt, esetleg AMD Ryzen még be jöhet a képbe, viszont addig még történni fog egy s más, szóval nem hajt a tatár. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Attis24

    csendes tag

    válasz dannyl #5739 üzenetére

    Kell neki a 16 GB ram, ez saját és cimbi tapasztalat. Mindketten 8 giga rammal kezdtünk a szingli még úgy ahogy elmegy mert beállítástól függően kevésbé, vagy jobban akadt (1-5 sec képmegállást értem ez alatt úgy fél óránként+kissebb akadások), viszont a multi az gyalázat volt. Egy meccs alatt képes volt a játék 3-4x min 5 másodperces képmegállásokat produkálni és ott már az sem segített, ha levett az ember mindent lowra. Haver beruházott még 8 GB ramra a meglévő mellé, megoldotta a problémát ráadásul a beállításokat is simán feljebb tudta tekerni, a képmegállások megszűntek, akadások, mikro laggok lecsökkentek... mindez ismétlem, magasabb beállítások mellett.

    Természetesen nekem sem kellett több, a 2x4 GB mellé gondoltam veszek még ennyit, nálam annyi volt a szopóker, hogy már nem gyártották ezt a ram változatot, úgyhogy 2x8 gigát kellett venni. Átkozom azt a napot, mikor összeraktam a gépet és hagytam magam lebeszélni a 16 giga ramról.

    Sokan dicsérték a játékot, hogy jól van optimalizálva, vagy legalábbis relatíve, mert régebbi gépeken is elmegy, hát én nem értek velük egyet.

Új hozzászólás Aktív témák