Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J.Hetfield

    aktív tag

    válasz W.Wilson #3040 üzenetére

    Nagyon népszerű szám...sírjak vagy nevessek? Nem illik a játék stílusához egyáltalán, de mindegy. Take Earth back marad a kedvencem.

    [ Szerkesztve ]

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz W.Wilson #3040 üzenetére

    Nah jah, mert azzal, hogy ezt így ebben a formában közölted, nem a saját felsőbbrendűségedet akartad érzékeltetni? Hagyjuk már a hülyeséget meg a képmutatást. Persze hogy verem magamat mert ez rettenetes. Én meg szeretném, hogy jó legyen, ami viszont azt hiszem teljesen természetes. De lehet csinálni kellene egy másik topicot is a játéknak, az egyikben lehetne füstölögni, a másikban meg tilos lenne erősen negatív véleményt nyilvánítani. Neked nyilván utóbbiba kellene járnod. :U

    Sosem hallottam ezt a számot, de legyen jó és népszerű, bánom én. De hogy egy ilyen játékhoz nem illik az 100%.

    (#3046) inf3rno

    Náh, semmi komoly dolgot nem várok ilyen téren a játékmenetbe illesztve. De én kb egyáltalán nem számítottam rá, hogy lesz némi űrcsata a játékban, ezek alapján viszont lesz (nyilván cutscene formájában). Az persze lehet, hogy csak 1-2 ilyen jelenet van és azt sűrítették be ide. Szóval messzemenő következtetéseket ebből persze nem lehet levonni.

    (#3048) Szaby59

    Hát az már a legelején kiderül, hogy Habitat 7 egy roncshalmaz. Mivel gondolom az is hamar kiderül majd, hogy a scourge nem csak ennél a bolygónál van, plusz a Kett nem csak ennél a bolygónál ténykedik (valami kapcsolat tuti lesz köztük), én nem hinném, hogy a játék közepéig kellene majd várni ezzel a felismeréssel. Szerintem eléggé az elején kiderülnek majd ezek, ezért nem is gondolnám, hogy akkora spoilert lőttek itt el. Az achievmentekben ettől sokkal durvább spoilerek vannak. :DD

    (#3050) Chabe89

    Tényleg, már el is felejtettem az a szám is mennyire sz@r volt oda. Úgy látszik Bioware-nél valaki tényleg retardált, nem csak egyszeri ballépésről van szó. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák