Új hozzászólás Aktív témák

  • Kerive

    kezdő

    válasz Jackal2 #621 üzenetére

    Igen Jackal én is észrevettem, és nem tudom merre megy ez a játék keményebb része. Nagyon utálom az olyan játékokat ahol a developer team úgy nehezít, hogy ahelyett hogy egy jó MI-t írna, inkább egy mocsok csaló MI-t csinál. És sajnos kezdünk erre elmenni. (lehet Injustice 2 kijön lépek is a francba!) A következő kép áll a dolog streak 25 felett:

    1: egyfolytában blockban állnak. Rohadt "élvezetes" úgy játszani ezen mi-k ellen, hogy csak a blockjukat ütöd, és töltöd őket energiával.

    2: Semmi gond erre van a Heavy. A heavy amit 10ből 10szer ütnek keresztbe...

    3: Specials? Én itt vettem észre a legnagyobb változást. ez nem 10/10 csak 9/10. Képtelenség bevinni nekik a specialt, mert mindent blockolnak. Erre volt az a trükk hogy medium-al kell befejezni a kombot, de más ez sem működik.

    Egyetlen fegyverünk maradt az interception, de ahhoz meg olyan reflexek kellenek, hogy felejtsd el hogy fáradtan jó legyél. Szóval köszi Kabam kezd teljesen egy ahogy Seatin szokta volt mondani total pain in the ass lenni a küzdelem a keményebb részeken.

    Megjegyzés: Ha OG DD-vel találkoztál az természetes hogy ilyen mivel a sig-je révén evadel minden ranged attackot.

    A másik: észrevettek hogy milyen mennyiségű 5* shardot kapunk az utóbbi hónapokban? Pl ebben a hónapban is több a 5* shard mint a 4*-ost. Konkrétan kétszer annyit. Nem értettem egészen a challanger rating ig.Minden tiszta lett. Szóval mostantól egy 4k pi-s 4* és egy 4k pi-s 5*-os nincsen ugyanazon a szinten. Rákényszerítenek minket az 5*-sokra, azon 5*-osokra aminek a fele szar kari. (gondolom ez sem véletlen) A baj ezzel az, hogy ha nem arenazol honnan az istenből veszel több millió goldot hogy felhúzd? (nem beszélve a catalystokról, amit esélyed sincs begyűjteni ha nem vagy egy min 5 milles profi alliban) De költői kérdés volt. Természetesen PÉNZBŐL veszel! És itt van a kutya elásva az összes free2play játékban! Nem kell fizetned haver, jó fejek vagyunk játszhatsz ingyen. Ja hogy 8-9-10k-s karikat szeretnél, meg kivégezni a ROL-t? Ok semmi gond, de akkor vagy grindelj napi 3-4 órát, VAGY ÚGY IS FIZETNI FOGSZ, mert direkt így csináltuk meg az end game-t. ,,I,, off Kabam Én személy szerint pont ezért soha a büdös életbe nem fogom betenni a lábam a ROL-ba. Minek? Hogy rááldozzak 10-15-20.000 unitot, azért hogy elmondhassam megcsináltam? Nooooo ty hagyj a mocskos kis játékaiddal Kabam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák