Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz astorre19 #282 üzenetére

    Az irányítás botrány. Múlt frissítésnél nem is tudom hány wart kellett úgy lenyomnom hogy nem blokkolt a hősöm. Hiába nyomtam semmi, és nem csak nálam volt ez.

    Egy hónapja kb én is besokalltam és úgy gondoltam abbahagyom 2 év után. Szerencsére a többiek addig nyúztak hogy nem tettem. Inkább engedtem egyet a nadrágszíjon azt kényelmesebben kezdtem játszani. A pvp-t most elhagytam azóta, se t4 se semmi. A technikám érezhetően javult hogy már nem darálom a meccseket hanem újra beosztom a hősöket és figyelek mindenre. Ezen kívül nem ölök bele annyi időt, így amit játszok azt élvezem is. Sztem kicsit túl toltam és megcsömörlöttem :D

    Az ember hiányt meg úgy oldjuk meg hogy magunk "neveljük" az utánpótlást. lvl 40-45 amit felveszünk ha nincs rutinos aki jönne. Ilyenkor már azért nincs a tojáshéj az accuk popiján és valamennyire tudják is kezelni a hőseik. Aki nem gondolja komolyan az ilyenkorra már elfogy és abbahagyja. Viszont itt meg már megrekednek jobb alli nélkül, és ezen tudjuk őket átlendíteni. Egy darabig kis visszaesés mert a hőseik nem fontos helyekre mennek warba meg stb, de 1-2 hónap alatt egy normális mastery után több jó játékosunk lett már.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák