Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Wesder #11 üzenetére

    Sose játszottam a játékkal, csak azt írtam, amit a trailer alapján láttam. Amúgy megnéztem, a feléig még OK volt, de utána valahogy kezdett egyre idegesítőbbé válni. Azt hiszem ezeket a manapság trendi "woke"-os, keménykedő női karaktereket nem nekem találták ki, mert itt a főszereplő "guy"-on kívül kb. mások sincsenek benne. Meg valahogy kezdett egyre lehangolóbbá válni, de nem épp a szokásos "érdekes" értelmében, ahogy egy jobb fajta posztapokalipt filmnél elvárná az ember, stb... Esetleg egy következő részt még megér a dolog, de már nem vagyok túl nagy lelkesedéssel...

    Amúgy meg "gombás zombi" = "hótmindegy", na ezzel sem értek egyet (bár ez így biztos sokaknak csak vicces).
    Pl. a műfaján belül ez is egy elég jó film volt a témában, bár ahogy talán már a címe is selyteti, itt már eléggé elkezdték benne ezt a "woke"-os erőlködést is.
    Vagy pl. ez is, ami pedig egy elég low-budget Indie-nek számít, mégis 100x jobb volt, mint ez a másfél óra, amit ezzel az egy résszel eltöltöttem.

Új hozzászólás Aktív témák