Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz dchard #5122 üzenetére

    IceBox-hoz a Play Store-nál megbízhatóbb forrást ami az Összefoglalóban is benne van? Hát nem tudom minek kellene de fent van APKMirror-on, APKPure-n, UpToDown-on meg Aptoide-on is ha mindenképpen kell valamiért egy nem-Play Store forrás.. Inkább LSPosed && HideMyApplist. Nincs esetleg valami egészen könnyen kiszúrható root alkalmazásod vagy modulod mint pl. ReVanced Youtube, ViperFX, etc?

    LaySoft: Neki Xiaomi.EU ROM-ja van, azon simán fut az OTP Bank HU meg az OTP SmartBank is (meg az összes többi is). De az OTP csinál PlayIntegrity Check-et magának, érdemes lenne megnézni hogy amúgy azon átmegy-e mert nem minden banki app csinál (megy a saját feje után root felderítés ügyben). Ha elkezdi kigyomlálni resetprop-al xiaomi.eu meg xiaomieu string-eket tartalmazó prop-okat (vagy pl. újraírt build.prop-ok teljes lecserélésével próbálja kigyomlálni) abból nem boot-oló készülék lesz (been there, done that) és a /system nem írható már (nem mount-olható egyszerűen RW-re hogy beleírhass) így magába a /system-be ésvagy a /vendor-ba a build.prop-ba beleírni nem tud. Neked a LineageOS meg a K&H az más káposzta. Nála valami más lesz a baj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák