Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz Mcrazy #3695 üzenetére

    Elmondom, hogy nekem mi nem tetszik a Macrodroidban.

    Vegyünk egy némileg hasonló alkalmazást, az excel makrót.

    Az excek makró megírása során (túlzással, persze!) azt írsz, amit akarsz, aztán a makró futtatásánál kiderül, hogy működik rendesen, vagy működik csak éppen nem azt csinálja amit szeretnél, vagy nem is működik.

    A macrodroidban minden változót, ciklust egy nagyon szigorú, lépésről-lépésre meghatározott keretrendszerben tudsz bevinni, ami borzasztóan merev és időigényes. Azt hinné az ember, hogy ennek az lesz az eredménye, hogy ha ezen az ellenőrzött rendszeren keresztül viszed be a kódot, akkor az biztosan jó lesz.

    Hát a nagy lófüttyöt :(

    Itt is éppúgy tudsz hülyeséget beírni, csak sokkal-sokkal lasabban írod be és még sokkal lassabban tudod javítani :U

    A macrodroid a nyugodt és türelmes emberek applikációja, akik előre papíron pontosan megtervezik a ciklusokat és letesztelik az egészet.

    A macrodroidban programot átírni, ciklusokat átszervezni egy kínszenvedés, ha valamit elrontottál, akkor jobb, ha újrakezded az egészet, mert kis változtatások átvezetése is nagyon nehézkes :(

    Sajnos én nem vagyok nyugodt és türelmes típus, a macrodroid próbálgatása során többször voltam közel ahhoz, hogy földhözvágjak valamit és sajnos éppen a telefon lenne kéznél :O

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák