Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    Hali. Konfigom a következö.

    Alaplap: Asus P8H77-M Pro
    CPU: Intel i5-3450
    Vga: Asus Nvidia GTX650
    RAM: 2x4GB DDR3

    A következö képpen probáltam csinálni: VMware-t leszedtem hozzá egy elöre telepitett OSX Lion-nal. Elinditottam, utanna a már elöre letöltött OSX Lion.app -ot beraktam az applications mappába, 8GB pent bedugtam formáztam ahogy kell, utánna UniBeast 1.0.0 -val (mert az újabb nem engedi .app ot telepiteni ha nem vásároltam meg*!) majd szépen végig ment minden. Igaz amig az USB-t csinálta 5 óra volt, de végén kiirta hogy sikerult. Most szeretnék rola bootolni, be is jön a képernyö, ahol entert kellene nyomni és behozná a telepitöt ehelyett viszont csak fekete kepernyö ugy 5mp-ig aztán ujra indul a gép. Probáltam ezekkel a parancsokkal is inditani:

    Asus Motherboard + NVIDIA Graphics - type PCIRootUID=0
    Unsupported graphics - type GraphicsEnabler=No
    Boot in Single-user mode - type -s
    Boot in Verbose mode - type -v
    Boot in Safe mode - type -x

    Az -s, és -v parancsra elkezd szöveges felület tölteni elég sokat majd szintén ujra indul a gép. Kérdésem, hol ronthattam el?

    *Megvenni azért nem vettem még meg, mert elöbb szeretném kiprobálni, hogy egyáltalán elindul-e rendesen megy-e a PC-n. Ha jól megy természetesen megveszem, hiszen 17€ nem pénz érte, ha jól megy.

    Köszönöm.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák