Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz toxicjew #80 üzenetére

    Én is most néztem utána, hogy mit gondol erről pár veterán de ők nem aggódnak ez miatt sőt szerintük ez akár jó dolog is.

    Ugyan erre még sehol nem volt példa, hogy kapásból lesz T3 tartalom de csak a nyitó részét kapjuk meg és majd később a többit.
    Azért így most nem lehet panasz, hogy nem lesz mit csinálni a játékban nyitáskor. :D

    Pénzel nem feltétlen fognak tudni rohanni a pénzes bálnák sem mert material hiány lesz kb marketen is mert mindenkinek kelleni fog a saját dolgaihoz.
    Illetve értelme sem lesz annyira sietni de hát ha valakinek arra van igénye felőlem tegye engem nem érint. :) 'saját tempómban játszok MMO-t azt ha hosszú távon maradok úgy is oda érek én is'

    Ami persze majd számítani fog, hogy alakították ki a mi verziónkhoz a haladás sebességét a Tier-ek meg úgy alapon a tartalom közt de aszondják hogy gondoltak erre direkt. 'na majd kiderül'

    Azt írják, hogy lesz majd teljes patch note meg elmondják hogy lesz ténylegesen a pénzes dolgai a játéknak meg miben fog különbözni a mi régiónk a többitől.

    Lehet nem ártana már tényleg eldöntenem a main karimat, pláne ennyi tartalom mellett nem fogok 1 hamar altozni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák