Új hozzászólás Aktív témák

  • Deluxe00

    senior tag

    válasz Vertigo #813 üzenetére

    Nem értem mi bajod ezzel a 150 hz-el....Lehet az én fülem nem egyezik meg a többi emberével, de teljesen más a hangszín ha kikapcsolt bass redirection van, vagy ha bekapcsolt és 150 hz-es vágás!Tök más minden...
    Kikapcsolt bass redirectionnel amúgy még, ezt hozzáteszem, rászabadulnak ugye a mély hangok a szegény kis satellitekre, és ez onnan is látszik meg, hogy ha bekapcsolom a 24-bit Cryst-et akkor ugye nö a db a mélyekre a hatás mellékhatásaként, és erös mélynél elkezd torzítani.Igy hogy 150 hz feletti hangok mennek ki a sat-ra a 24 bit cryst alkalmazható anélkül, hogy torzítani bármelyik része is a rendszernek.
    Ez asszem lényeges különbség!
    Persze, hogy nem rossz..csak megfelelő cucc kell alá! X-fi stb...

    Azt még offként hadd mondjam el aztán befejeztem, hogy igen is az ár nagyon fontos hangtechnikában.Az esetek 85 %-ban az a jobb ami drágább...Tökéletes ellenpéldaként hozhatók fel a Bang&Olufsen hangfalak!
    Egy 100.000-es állo hangfal és egy 200.000 ft-os állo hangfal között is lényeges különbség van...És ugyebár nem egy állo hangfalat lehet venni Millió ftért is.Nem azt akarom ezzel mondani, hogy ár/érték arány nincs audioban, de, hogy irgalmatlan különbségek lépnek fel, ahogy kúszik az ember felfelé az árlétrán az is HOLT-BIZTOS!

Új hozzászólás Aktív témák