Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo

    aktív tag

    Hali!

    Na beuzemeltem mar a megerkezett z-5500 -amat, eleg jopofi, de nekem is van probelmam vele...

    2-3 orankent pukkan egy nagyot az osszes hangfal, mintha az erositben egy bazinagy kondi addigra toltodne fel, es sulne ki!!! :(

    Hangerotol fuggetlen a pukkanas, fuggetlen, hogy milyen eszkozrol hasznalom...

    Picit meg probalgatom... Amugy majd bexartam, mire a dugoban relative messze parkolo kocsiig elcibaltam, ugyhogy nem tom, kijonnek hazhoz megicsnalni, vagy hogy megy ez?!? Elvileg 10 kilo folott akar milyen gondom van muszaki cikkel nbem nekem kell rohangalnom...

    Meg megnezem, hogy mas halozati aljzatban is csinalja e, meg beszelek villamosmernok haverral, de igy laikus szemmel is ez kemenyen erositohiba!!!

    Amugy egy x-fi platinummal megy geprol analogon, illetve egy lg dr7500 -as DVD -hez csatlakozik egy 1m -es digi koaxon. HBO -nak tok jo a hangja tunren at! :)

    Elotte genius HT volt, az x-fi -t mar avval is kiprobaltam (alc850 utan), igy mar kisebb volt a difi a 2 hangszett kozott, mert a genius is mar sokkal-sokkal jobban szolt az x-fi -vel. Persze ebben azert a melyek joval szebbek!

    Ja! A satelitek fraszert allnak felfele, nem lehet megoldani, hogy legalabb vizszintesen alljanak?!?!

    Amugy a taviranyito itt is picit gagyi, a jck -ek nemelyike is szoros, sozval kivitelen meg van mit javitani!!!

Új hozzászólás Aktív témák