Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rATdrAgOn

    senior tag

    válasz a_tesz #911 üzenetére

    Oooo... az attol fugg, mennyire jok az alapok. :)
    Hidroscitrot nagyon meg kell nezni, foleg a BX-eket, mert azokat tenyleg addig hajtjak mig majdnem szethullik.

    Amugy alkatresz nem problema francianal sem, arak erdekesek, teny, a hidrajulika fodarabjai nem olcsoak, de pl. gombot mar lehet venni 10k korul, igaz ebbol rossz esetben kell 5 :DDD - de kibirnak lazan ~150e Km-t. :)

    Mondjuk 300-400k koruli BX-re igy szep lassan 1 ev alatt ra fog menni meg 400k az tuti... de csak aprankent... igaz, eloszor olajcsere (mindennel ami ezzel jar), aztan vezermuszij _ES_ ekszijcsere _KOTELEZO_ (~100k, ha sima 1.4-es benzines, ha dizel, vagy nagyobb, akkor ~150k - feszitogorgo rulez :DDD). Nekem halistennek vezermuszijam nem szakadt, csak a hidroszivattyu ekszija, az sem volt leanyalom. :)

    Nem utalom en a nemeteket, csak nekem nem jonnek be - ennyi... a hajo elott en is nemet fanatikus voltam, de ezt az erzest idaig egyik nemet auto sem tudta visszaadni... ha van ra lehetoseged, es a kozeledben van egy BX4x4 Sport tulaj, ajanlom, hogy ravedd egy probakorre, ugy hogy Te vezetsz (ha belemegy) - az osszhatas olyan, hogy leesik az allad. :DDD Nem veletlenul szeretnek olyat, vagy csak egy sima BX16V-t osszkerek nelkul - csak nehez nem kitaposott belutt, ropiva tortet talalni. :)

    A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

  • Gismo

    addikt

    válasz a_tesz #911 üzenetére

    Köszönöm a jótanácsot, de a német autók valahogy nem jönnek be! Szép formájú német autót még nem láttam!
    francia(Citro) vagy olasz autók érdekelnének oan 350K-ig!
    Mifélét nézegessek?

Új hozzászólás Aktív témák