Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    válasz tboy93 #60863 üzenetére

    Van egy 1l-es, 145e km, 2004-es. Hajtom elég rendesen, fogyasztása 6,xl (közelebb a 6-hoz). Kerékagycsapággyal voltak gondjaim, szinte már mind cserélve volt de nagyon durva utakon jártam vele. Most a két hátsó lengéscsillapító ami cserés, viszont néha elégé meg volt terhelve (csomagtattóban 3-4 mázsa cement, kavics, szőlő, fa...). Télen hideg volt benne ezért 1-2 fokozatban hajtottam, így ami itt probléma az is kikerülhető, pár száz méter és meleg van meg forró a víz (majd alázhatod a dízeleket amik 10km után kezdenek melegedni). Gyakran megnéztem a végsebességét ami 140km/h. Néha 25e Km-t is elmegy olajcsere nélkül. A levegő szűrő csöve elporladt (szűrő után) de nem számított ment, erdőben porban földúton ki tudja mennyi idő után vettem észre.
    Ha az itt lévő gépeket így hajtanám 1 év alatt lenulláznám.
    Szóval megkímélt állapotú autó ha érdekel eladó, az egyik oldala áramvonalasabb mint a másik de nem vészes, már a visszapillantót pótoltam. Olaj-szűrök cserélve az elmúlt valamelyik éven ;]
    Nagyon sokat kibír, ha csak kis távokra kell akkor igen jó, női sofőrnek főleg (nekem nincs szervó szóval erő kell), jó a kilátás, magasan ülsz, könnyi benne navigálni a szűkebb helyeken, a hátsó ablak az autó vége az első meg majdnem az eleje. Barátnőm csak ezt tudja vezetni.
    Költségeim, csak kopó alkatrészek, na meg a kerékagycsapágyak amiből volt vagy 5 cserélve, de azt legyilkoltam, meg néha házilagos cserénél szétesett és a homokból szedtük össze és baltával csaptuk a helyére, persze a kazánba bedobtuk a gólyalábat hogy könnyebben bemenjen.

    Én ha kevés a km, nagyon ajánlom.

    Még egy haszna az enyémnek, a másik márka topikba pont van vele gond:
    beállhatsz a parkoló sűrűjébe, ha meglátják senki nem állna melléd még biciklivel sem!

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák