Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    válasz 6030D #180531 üzenetére

    Elengedtem, felesleges tovább ragozni, ha kib@szok vele nekem nem lesz jobb, viszont utána várhatom mikor esik le neke is tesz nekem keresztbe. Rendszámot megjegyeztem, autó típusát is, úgyhogy messzire el fogom kerülni - remélem a melegebb éghajlatra való elküldése, amit utolsó szó jogán kapott tőlem őt is arra fogja késztetni, hogy messziről elkerüli az autómat.

    Egyébként a dashcam ott lógott a szélvédőjén, gondolom másnál a szálkát, magában a gerendát sem esete áll fent. :K

    Jut eszembe, nekem is már egy ideje fent a dashcam, sok olyan esetet rögzített is már amiket a bp-i autósok töltögetnek fel, de azokkal nem törődök, nem azért vettem. Viszont múlt héten kifordultak elém a négyes úton, ott satuval épphogy elkerültem az ütközést, azt a felvételt elmentettem magamnak. Ha sok ilyen lesz, majd én is csinálok egy összeállítást ;]

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

  • gzbotii

    veterán

    válasz 6030D #180531 üzenetére

    Nekem XIII-ban egy szomszéd a kocsi mindkét oldalát lemezig karcolta, két gumim kiszúrta és olajjal leöntötte a szélvédőt. Belső udvar, beköltözés utáni első hét. Pedig telefonszámot is hagytam, ott is laktam, ablakom is a helyre nézett. Két gyanús szomszéd volt, de sajna bizonyítani semmit nem tudtam, senki nem látta. Két napig fájt a fejem utána. (konkrét fejfájás). Rendőrségi feljelentés, majd kb egy hónap múlva jött a levél, hogy az ügyet lezárták. :)

    [ Szerkesztve ]

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Új hozzászólás Aktív témák