Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz Tsebacsi #167753 üzenetére

    Okkal vannak a dashcam ellen, tele a net a frusztrált idegbeteg autósok, biciklisek, motorosok, önkéntes rendőrök trágya felvételeivel ahol a vélt sérelmeiket pocskondiázzák megállás nélkül, a rosszabbak szándékosan kiingerlik a közlekedőktől, hogy legyen tartalom a felvételre. Persze itt nem ez a felhasználási mód a topikban, de nagyon kicsi szelete vagyunk az átlag autósoknak. Teljesen jogos amúgy az utálat a kamerákkal szemben, viszont valóban nem a fegyver a hibás, ha ölnek vele.

    Frusztráltak az autósok, nem szabad villogni ez a tanulság. El kell menni jobbról lassan, elhaladás, azt a Kresz is engedi és biztonságos is.
    Mondjuk 180-nál nem tudom mennyire érvényes ez, ha 190-nel elmész mellette jobbról, ez szerintem már nem elhaladás, eleve a 180-at sem lehetne. Az én kocsim nem is tudott annyival menni még az 1.6 se, ez már elképzelhetetlen sebesség. Itt már igazából felesleges a szabályokon rugózni, el kell menni mellette ott ahol biztonságosan megtehető, aztán 'ssza meg a világ. Persze ezzel megint visszakerülünk a jómagyar laza öntörvényes életmódhoz (bár ez megtörtént a 180-nal eleve), de mi mindig is ilyenek leszünk, ha már változni nem tudunk akkor a lehetőségekből hozzuk ki az emberi maximumot. Meg kell előzni jobbról 190-nel odafigyelve és menni tovább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák