Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    válasz kwzatz #82939 üzenetére

    Egyrészt nem igaz, hogy nem fedezte a kártyák áresését. Másrészt ha meg mégis ezt utólag az okosak jó szokásukhoz híven be is jelentik, hogy ők mondták. Persze mondták még előtte jó párszor és egyszer bejött. Sokszor volt úgy, hogy vége van meg nem éri meg, ennyi erővel az okosak mint pl. te is már máskor is rég eladhatták volna.
    Na meg most miről beszélünk döntsük mér el! Azt írod akinek sok kártyája van gyorsan piacra dobja jó áron alul, hogy ne álljon benne a pénze. Erre írtam akinek millió van benne máshogy kellene gondolkodni és talán máshogy is fog. Erre írod aki üzletember rég kiszállt :F én látok megint némi ellentmondást. Most akkor kiszálltak már rég vagy most öntik a piacra. Egyébként sem azt írtam mi lesz, hanem így kellene gondolkodni.
    Az emberek viselkedése amit írsz helytálló lehet, de nem is erről volt szó.
    Ha nagy ár esés lesz most akkor utána egy darabig akár hónapokig nem lesz vagyis nem kell sietni eladni csak azért is.
    Fogalmam sincs miért szélsőséges racionálás amit írtam, de tényleg.
    Kereslet kínálat tekintetében meg továbbra sem tiszta hogy ebben a pár kis országban lévő kis bányász ahol olcsó volt még az áram úgy, hogy az üzletemberek és okosak már rég kiszálltak ügye, hogy borítaná az kereslet-kínálat egyensúlyt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák