Új hozzászólás Aktív témák

  • Hohocali

    aktív tag

    válasz Hohocali #69377 üzenetére

    Ezt válaszolta a support:
    "Really sorry to make you wait dear user, I had done a long and wide research for your investigation and I have to inform you that you attempted to use the card on a PIN capable terminal but did not provide the PIN. Whenever the terminal is PIN capable the pin usage is required, that is why your transaction was declined. I'm sorry about the situation sir"

    Érdekes, a futár egy mobil terminált adott át, és azon ütöttem be a PIN kódot, utána a zöldet. Lehet, valami geb@sz volt? Majd a következő próba megválaszolja ezt...

    #69380 kenwood : gondolkodtam már én is ezen, és oda jutottam, hogy az altcoin-okkal az a baj, hogy túl sok energiába kerül a bányászásuk. Ugye most ez az energia fogyasztás a sláger. Az ETH algoja kevesebbet fogyaszt, mint a többi, emiatt esetleg az ERGO/ETC lehet még nyeregben. Szerintem az ETH tartani fogja az értékét, a POS fogja kiszórni a bányászókat róla.

    "az armos chipek minden szempontbol elavultak, csak tok hulyeknek tudjak eladni oket , lasd ipad userek" by vers :)

Új hozzászólás Aktív témák