Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz Cyrin #657 üzenetére

    Na jo, de ket ev mulva valoszinuleg megint olyan gepet veszek majd, amire megint nem lesz Linux disztro... mint ket evvel ezelott a probook-om. (Ez nem igaz, mert a Suse ment azon, csak hat... az nekem nem tetszett akkor sem. Azota mar tudom, hogy lehet cserelni a DE-t, meg a guglizasban is magasabb szintre leptem, de hat, az a noti is ment a levesbe.)
    Ha nem jutok semmire a mint-tel, azert megegyszer megprobalom a Manjarot. Tetszik ez az Openbox dolog...
    Vagy lehet megprobalom feltenni az openboxot a mintre. Nem tetszik igazan az... akarmi, ami a minten van.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz Cyrin #657 üzenetére

    Igaz, nálam a Debian nem akart felmenni (szerencsére). Ez a Manjaro meg nagyon megtetszett, továbbra is csak áradozni tudok róla. Ez rám van szabva, hogy úgy mondjam.
    Annak idején a Slackware is tetszett, de nem tudtam konfigurálni, nem sikerült annyi tudást összekaparni hozzá, aztán meg nem is maradtam az informatika berkein belül, nem diplomáztam le (GDF).
    Jövőre megyek vissza és végre letudom, addig az angol skill remélhetőleg folyékony lesz.

    Még egy conky scriptet (VinDSL) akarok összehozni, aztán elkezdek belemélyedni jobban a dolgokba. Megnéztem Arch telepítést és pár parancs ismerősnek tűn, valamint azt is észrevettem, amikor a srác hibásan írt be egy lokalizációs fájlt és a futtatáskor valóban hibát jelzett neki.

    colomb2: köszönöm, bele is kukkantok, aztán mentem...

    [ Szerkesztve ]

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák