Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Frawly #21046 üzenetére

    Korrekció: asztali gépet használok, utálom már a laptopozást. Mert szoktam azt is, x230-am van, de azt már csak akkor használom ha kiülök a kertbe vagy éppen hazalátogatunk Magyarországra. De nem szeretem sokat használni, érezhetően nagyobb feladat neki pl. betölteni a weboldalakat – szemben az asztali géppel, pláne, hogy a dark reader mindig aktív és az amúgy is lassítja a böngészőt minden platformon.

    Szal lehet most ezúttal (pun intended) bekerül a hátizsákba a kis itx is mert már fájdalom néha ez a 7 éves tp böngészni.
    Vagy vennem kéne egy modern amd professzoros noteszt erre a célra, de joghurtosdoboz-műanyag minőségűt semmiképp sem, a jó minőség meg drága, már ha egyáltalán van, ugyanis amd-s tp-ből gyakorlatilag nem kapni az új gent mert elkapkodták.

    A másik amiért nem szeretem a láptopot, hogy az újaknak mind megbuk majmolás billzete van, mert nyilván a világon az összes ember csak ilyen túldizájnolt és hitvány minőségben szeretne gépelni, zsugorított mütyi billentyűzeten, de tizenkét és fél négyzetkilométeres csuklótámasszal, hogy egy Kamaz flotta is kényelmesen elférjen rajta.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák