Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Frawly #18043 üzenetére

    Nekem marad a torrrentezés, ugyanis a streameket ki nem állhatom. Ha fordítva lenne, azaz a stream ingyen lenne, a letöltés meg fizetős, akkor én inkább fizetnék érte.
    Nem szeretem, hogy valamihez folyamatosan online kell lenni, és ha megszakad a net épp betöltés közben akkor töltsd újra stb. stb.

    A torrentoldalak prémium előfizetéseivel szemben azért akadnak némi morális problémáim. Lopják a tartalmat, amiből meg pénzt akarnak csinálni...
    Nyilván én sem vagyok szent, hogy skippelem a streamelést, de azért nem is támogatom a kalózokat, például reklámblokkolót használok az oldalukon. :DDD

    Persze mindkét megoldásnak megvannak az előnyei/hátrányai, nálam a mérleg az offline tárolgatás mellé dől inkább. Használhatom a saját /kedvenc lejátszómat, az általam preferált beállításokkal, meg pl. ha esetleg felirattal nézem, akkor is állíthatok rajta A-Z-ig mindent, ugyanúgy, ahogy a képen is.

    Transmissiont sosem használtam kb. mivel elég rosszakat olvastam róla, amióta linuxozok, azóta qbittorrent-nox van.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Frawly #18043 üzenetére

    Én is így vagyok, régen még mentek teljes sorozatok torrenten, ma már nagyon ritkán nyúlok csak hozzá, szinte minden megvan stream-es oldalakon, és kevésbé zaklatja a hatóság az embert, ha onnan nézi. Nálunk mondjuk ebből sosem volt igazán probléma. Pedig most már azért is büntethetnek, ha stream-en nézel filmet, legalábbis tavaly azt szavazta meg az EU. Az USA-ban is próbálkoztak ugyanezzel, de nem sikerült keresztülverni a törvényhozáson.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák