Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #14635 üzenetére

    Ubynak tettem ezt csak most be, hogy a kanadai hugiaival cseszegessem

    Ilyen nem történt....ha csak nem a képi olvasást is gyakoroltad közben. Amúgy belenéztem, aranyos hugi. Rasszista meg magyar ember nem nagyon lehet, mert hát mire fel....genetika alapján 5.x % magyar közülönk. a hét törzsből anno talán kettő volt valóban magyar, államalapítás óta özönlik ide mindenféle náció. Hadd ne folytassam....ja igen törpmore a minielnök.....etc...

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Frawly #14635 üzenetére

    Hajjaj ez veszélyes terület itt, erről ne beszélgessünk. :D

    A legjobban nekem is a kaukázusi nők tetszenek, tekintve hogy én is ilyen jellegű humanoid vagyok. De ez természetes. Ha néger lennék, akkor négerekhez húznék jobban.

    Na de ez az ázsiai lányka akkor is bejön, a hangja, gesztusai viszont full amerikánó. A magyar nők meg valszeg azért a legszebbek a világon, mert van bennük 800 féle rassz keveredve. Itt voltak a tatárok, a törökök, a németek, az oroszok... :D Szóval nem csoda.

    A british nők csúnyasága sem, ott a királyi házban az unokatestvéreket egymáshoz adogatták, nehogy valami kívülről jövő peasant elvigye a vagyont. Azért is olyan torz egyesek feje, mert vérfertőztek ezerrel. Mondjuk azt nem tudom hogy a "nemesi véren" kívül miért olyan kocka fejűek. Lásd pl. Coulthard. Lehet a kevés napsütés? :DDD

    Amúgy még a latin lánykák is bejönnek, valszeg azok is ezerrel keveredve vannak. Ugye amikor a spanyolok nyomultak Dél-Amerikába, ők se kímélték a helyi őslakosokat. Így nem csoda hogy a sokad-leszármazottaik nagy része jó nők. :DDD

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák