Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz CPT.Pirk #69719 üzenetére

    Köszönöm a választ. Ezekkel tisztában voltam. Amire szükségem van, 2014-ben sem volt lehetetlen ezzel az eszközzel, szóval nem kaptam választ(a kérdés nem arra vonatkozott, hogy min változtassak. ezek körülmények, és javaslatot vártam, amit nem kaptam).
    Nyilván azért kérdeztem meg, mert hajlandó vagyok időt rászánni(lehetőleg minél kevesebbet, de a legkevesebb szükségeset mindenképp). Külföldre mennék, azért lenne ezekre szükségem. A synology nas témával kapcsolatban képben vagyok. Egyelőre 'this is the way'.

    Szóval javaslatot kérnék újra, akkor kiegészítem azzal, hogy melyik a legkevésbé erőforrásigényes a lehetséges oprendszerek közül, amely képes ellátni a feladatot(és én se rokkanok bele).

    Sajnos az utóbbi időben csak csalódtam a ph fórumban. Ahányszor segítséget kérek, sosem a feltett kérdésre kapok választ, hanem a válaszolni próbálók azt firtatják, ők mennyire értenek hozzá, és én mennyire nem.
    Ha választ kapok a kérdésemre, és az nem felel meg a kívánalmaimnak, az az én hibám, mert nem fogalmaztam jól meg a kérdést. Viszont ha a kérdéstől független választ kapok(ami igazából nem válasz), akkor széttárt karral nézek magam elé, hogy ez megint mi?!

    [ Szerkesztve ]

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák