Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz ubyegon2 #62291 üzenetére

    Azért értem el, mert a gyökérmappa maga a Data arra volt olvasási jogom, az összes almappán viszont volt írási jogom. Valszeg a telepítéskor a felcsatolásnál ezek a fél telepítők így csatolják fel valamiért. Mindegy. Megjegyeztem eme problémát is, hogy ha legközelebb van sok időm, és nyugodalmam otthon, akkor csak visszatérek az Archlabs-ra :D Most már csak azt kell megoldanom, hogy az USB-s winyók automatikusan fel-mountolódjanak. Manjaro ugye rém egyszerű volt, volt ehhez felület. ArcoLinuxB-s XFCE-n erre nincsen, de ezt biztos simán megtalálom guglival :) Jah és Chromium indításkor kéri a jelszót. Keyring valamiért szarakszik.

    Köszi a két tippet. JumpFM-et már anno próbáltam, és nagyon szimpi az ötlet amin alapszik, csak van egy gond. Én Win-en a Total Commander-t és Linux alatt a Double Commander is azért használom, mert emlékeztetnek még a Norton Commanderre, aminek a használata belémivódott, ÉS ezek képesek FTP kapcsolatra. Ugyanis lusta vagyok a mobilról kábellel másolgatni, így Androidon használok ftp szervert (egy gombnyomásra indul), és akkor Double Commanderrel rácsatlakozom, és így másolgatok :) A Sunflower ahogy nézem kinézetre nagyon hasonló, ha képes erre ő is, akkor jó is lehet. Mindjárt meg is sasolom.

    Köszi a bíztatást. hArchosként :D :D Ez jó :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák