Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    Sziasztok!

    Teljesen kezdő júzer (néha lúzer :) ) vagyok. Szeretnék egy free oprendszert a gépemre. Elkezdtem olvasni a topicot, 300 hsz-ig ment is, de (így reggelre) kiolvadt a szemem. Az elejéből kb megértettem 2%-ot, az új hsz-ekből semmit... :) A kérdésem: van egy 160 gigás vinyóm kettéosztva, a win mellé tegyem (majd, ha segítetek benne) a Linuxot, vagy win ledarál, Linux fel? Az első 300 hsz után a Mandrake szimpatikus nekem, de ebből melyik a legújabb/legjobb verzió? Van-é magyarul? [link] [link] A géppel nem játszom, csak böngészek, letöltök, képet- , zenét szerkesztek, DVD-t, avi-t nézek, zenét hallgatok. Ezekhez találok-e ingyenes, jó programokat? ...vagy csak az oprendszer ingyenes? Van-e a Total Commanderhez hasonló a Linux-ban? Megtalálok-e mindent, vagy valamit csak az XP ''lát'' ? :U

    ...és végül, van-e egy türelmes, Mandrake-ot ismerő köztetek, aki segítene nekem ebben a projektben? :F

    Üdv: Eastman

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák