Új hozzászólás Aktív témák

  • cuko

    aktív tag

    válasz lionhearted #14650 üzenetére

    Fejlesztett még elvileg. Nem a cloud alap miatt választottam ezt, hanem az elméletileg gyorsasága és egyszerűsége miatt (netbook-linux teszteket olvastam google-on keresve, és jókat írtak róla összehasonlításkor). Net nélkül, offline is használható.
    A Lubuntut néztem még, de rágoogleözve találtam olyan hibát megoldás nélkül, hogy tapipad/hang nem működött valakinek 1215B-nél.

    A nem sikerült rendesen megírnivel az a bajom, hogy tényleg tucatszor próbáltam, és egyszer sem működött (volt, hogy biosban sem láttam az usb-t - gondolom ilyenkor írta rosszul).

    CPT.Pirk: mivel pár napja pont usb-ről (és ugyanerről az usb-ről) raktam rá a Jolit, ezért nem hiszem. :F
    Ráadásul egy másik, újabb pendriveval is próbálkoztam, és azzal sem volt jó (2, ill 4GB-os, és nem márkásak amúgy).
    Az első bekapcsoláskor kellett típust választani, nem is volt 1215b, csak n, illetve p. Az ígért egyből-felismerés, és zökkenőmentes működés nem volt meg, nem gyorsult tőle a gép, valamint a barátnőmnek sem lett szimpatikus.
    Valószínűleg ezért... :) - sajnos nem gondolkodtam előre.

    Valakinek esetleg van tapasztalata 1215B-n gördülékenyen működő linuxról? :)

Új hozzászólás Aktív témák