Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scansat

    tag

    Sziasztok!
    65"-os LG Tv-t szeretnék vásárolni. Milyent tudtok ajánlani? Lényeg, hogy a kép jó legyen HDMI-ről, mert PC lesz rajt, szóval sem tuner, sem 3D, sem Oprendszer, sem egyéb nem fontos, mert nem lesz használva. Képjavító áramköröknek van értelme, WebOS és társai felejtős feature-ök.
    400 ezer ft környékére gondoltam. Ennyiért van már OLED vagy érdemes az OLED-re várni míg olcsóbb lesz, avagy jó az IPS is?

  • scansat

    tag

    Na, ennyi volt az LG TV-ből! Eztán soha többé! Most írta a PLEX, hogy az amúgy teljesen jól működő 6 éves full HD LG TV-men többé nem fogom tudni használni a Plex alkalmazást mert erre már nem fejlesztik biztonsági okokból. Nesze neked életfogytiglani Plex előfizetés.
    Pedig a TV-n 99%-ban Plexen néztem filmeket a szerveremről.
    Mostanában szándékozom (év vége) venni egy nagyobb TV-t de most már 100 % hogy Sony lesz. Az LG elásta magát a szememben ezzel a supportal. Tavaly is kihúzták a gyufát mikor felhívtam őket mert frissíteni akart a tv de megakadt és nem sikerült neki. Egy elképesztően flegma nő azzal kezdte hogy egyáltalán minek akarom frissíteni? Valami baja van a tv-nek? Mondom nem én akarom a TV akarja. Mint kiderült sz@r fájlt töltöttek fel..enyémre nem is jó.
    Eddig is bökte a csőröm, hogy a saját sz@rját erőlteti az Android helyett, de ennek most ténylegesen sokan megisszák a levét. Lesz egy TV-m amit semmire nem fogok tudni használni...hja Magyar 1 jön rajt.
    Eddig az LG OLED-jei közt nézelődtem LG fanként, lévén még a hűtőnk is LG. De mikor kiderült hogy OLED-en játszani/PC-re kötni botorság, akkor kezdtem jobban elmerülni a TV témában. Nagy parasztvakítás az LG gaming vonal. Konzol gépre még elmegy de csak óvatosan. PC-re meg tilos.
    Ezek után azt tudom mondani hogy MOST őrültség LG-t venni TV-ből.
    A Sony Androidos FULL ARRAY TV-i nálam a befutók. A Sony is gyárt OLED-et de Gaming/PC használatra az OLED technológiára hasonlító Full Array-t ajánlja. Ez sosem ég be.
    (https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/sony/bravia-kd-75xh9505b-p551015325/)
    LG-t venni azért hogy a zéró supportos gányolt oprendszerükre 5 év múlva ne legyen semmi értelmes app? Ezek után várható hogy még youtube sem lesz rá?
    Hát mint ex-LG fanatikus most erről mindenkit lebeszélnék. De nem csak erről. A Samsung Tizen-je is mehet a levesbe. A XXI században a Philips is és a Sony is, és gyakorlatilag az összes Ázsiai gyártó (Xiaomi..Vontar...Aetop...OnePlus..stb) Androidot használ és a Sharp is átvált az év végére Androidra. A Samsung és LG a Hisense-vel meg erőltetik a semmit! Hát a PLEX mos rúgta őket tökön!
    Hát most ezzel végképp felcseszték az agyam! Legalább év végéig kihúzhatná. :W

Új hozzászólás Aktív témák