Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jason

    tag

    válasz Woodslave #34932 üzenetére

    Köszi a biztatást! A csere helyett úgy döntöttünk a párommal, hogy veszünk egy másikat is és azt visszük vissza, amelyik rosszabb, de sajnos az új volt a rosszabb...
    Én ezek után már nem kívánok futkározni a dolog miatt, a páromat természetesen nem zavarja, így egyedül vagyok a problémával. Úgy döntöttem, hogy nem várok többet ettől, hanem együtt fogok élni vele.
    Az itteni topikokat nézegetve a Philips tulajok számoltak be a legkevesebb problémáról bevilágítással kapcsolatban. Gondolkoztam még azon, hogy visszaviszem az LG-t és egy Philips-et viszek haza helyette.
    Amiért ezt elvetettem, az az, hogy nincs erre sem garancia, lehet, hogy ott is pont kifognám. Ráadásul ami nagyon nem mellékes, hogy sokkal drágábban kapnék Philipset. Ha még tovább akarok menni, akkor úgy tudom, hogy a minőségi darabokat Magyarországon gyártották és azok a 6-os szériánál kezdődtek. Én max. az 5-ös szériából tudnék vásárolni, de már az is 50k-val lenne drágább, mint ez az LG. A 6-os széria meg egyenesen elérhetetlen. Szóval úgy gondolom, hogy meg kell, hogy tudjam szokni azt ami van, nem annyira rossz darab azért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák