Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PLaci58

    őstag

    válasz tco99 #2294 üzenetére

    Sajnos vannak ilyen cégek és a házhoz szállítás csak arról szól, hogy kívülről tudod megvizsgálni a csomagolás sértetlenségét és azért nem küldheted vissza, hogy már valaki kibontotta. Szerintem a cégnek cserélnie kéne sűrű bocsánatkérések közben, de akkor, hogy szabadulna meg a mások által visszaküldött cuccoktól? :DDD
    Ezért említettem azt a céget, mert ők kihozzák és be is üzemelik és csak utána kell fizetni, ha elégedett a vevő.

    Amelyik boltban gyorsan kibontják neked a terméket, estleg már amikor hozza az eladó, az eleve gyanús. Én is ki tudom bontani és legalább látom, hogy eredeti volt-e a csomagolás. Ráadásul ha nem magának vásárol az ember, akkor magyarázkodhat, hogy a boltban kibontották. A boltok, főleg a mobil telefonos viszonteladók nem tudnak mit kezdeni a 3 napon belül visszavitt termékekkel. Az anyacég nem veszi vissza tőlük, csak ha bizonyítottan hibás. Mint tudjuk a kis hiba meg nálunk nem hiba :D
    A csúcs eddig az volt, amikor a Vodához vittem javításra egy vadiúj modemtkártyát és az átvevő hölgy ráírta a papírokra, hogy karcos, használt :D 3 napon belül nem tudtam visszavinni, mert mentünk nyaralni (éppen azért vettem). Ahol vettem 1,5 héttel előtte, még javításra sem voltak hajlandóak átvenni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

  • kirkri

    addikt

    válasz tco99 #2294 üzenetére

    Nekem is csak 7 csavar volt a talp rögzítéséhez. Mit össze kerestem a nyolcadik csavart... Még a gyereket is meggyanúsítottam, hogy elvette, mert ott bóklászott folyamatosan körülöttem. :B

    Ideiglenesen összeraktam 7 csavarral, aztán pár nap elteltével úgyis felkerült a falra.

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák