Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Néci

    csendes tag

    válasz Luna73 #20850 üzenetére

    Szia !
    Olvass vissza egy kicsit a belépésre van több megoldás is. (az egyik megoldás 17808)

    Üdv

  • Tibor691

    tag

    válasz Luna73 #20850 üzenetére

    Sikerült a szürke importos 55LM660S nyugat EU-s készülék Smart TV funkcióit magyarosítani. Köszönet Watt25 és (17808) Moby hozzászólásának.

    Most megosztom veletek, hogy hogyan sikerült a fenti művelet, remélem sokak számára hasznos lesz.
    Tehát:
    1. Szükség van a 17808 hozzászólásban található linkről letölthető serv-ok-ok(EzAdjust).mp3 hangfile-ra.
    2. 1 infra ledre, én egy régi távból kiszedtem. Polaritásra vigyázva egy kábel közbeiktatásával a 3,5 jack dugó árnyékolására a negatív pólust a középsőre(bal csatornára) a LED pozitív pólusát forrasztottam.
    3. Az erősítő fejhallgató kimenetére csatlakoztattam a jack dugót (6,3-3,5 jack átalakítóra volt szükségem hozzá) a Blu-ray lejátszó usb-ről játszottam le a fenti mp3 fájlt. Rendesen fel kell tekerni a hangerőt, hogy meg tudjuk hajtani az infra ledet. Ez leellenőrizhető: a mobil telefon fényképező keresőjén látható, hogy villog a LED.

    3. Miközben lejátszod az mp3-at és ráirányítod a TV-re a LED-et, ha megfelelő az infra jel akkor megjelenik a kódbekérő ablak, ott beadod a 0413-as kódot, és már bent is vagy.

    4. Az Area option-ba belépve az utolsó előtti pontban a West-EU-t a jobbra nyíl segítségével East-EU-ra kell állítani, majd OK. Megjelenik egy ablak a Magyar területet ajánlja fel. Egy OK, és máris telepíti a TV-re a kelet európai, Smart csomagot.

    5. A DTV csatornákat újra kell hangolni, a Magic motiont nem.

    Most már a menu-opcio-SMART TV beállításban Kelet-Európai Smart csomagokat lehet kiválasztani.

    Ha már bejutottam a menu-be, van-e olyan dolog amin érdemes változtatni?

    LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

Új hozzászólás Aktív témák