Új hozzászólás Aktív témák

  • belan

    addikt

    válasz #94529552 #77745 üzenetére

    Számomra nézhetetlen volt .samsungnak élesebb a képe ezt már több tv nél is észre vettem már .mostani ks széria meg torony magasan jobb mint a lg LCD TVK. külföldi teszt oldalakon is Samsungot emlegetik mindig hogy milyen jó ks széria . techradar ks széria meg oled tv mondják a legjobb tvnek .lg LCD tv nem nagyon emlegetik . .rtings.com meg néztem lg uf850v tesztet hát elég siralmas 6.9 pontot kapott Fekete egyenletesség meg 0.0 tiszta felhős .kontraszt 5.6 világos szürke csak a amcsiknal lg uf8500 van fel tüntetve olvasd el tesztét és akkor tudni fogod miről beszélek. A ks7000 meg amcsiknal ks8000 nek van fel tüntetve ezt Samsung topikba is mondták 8.3 pontot kapott Fekete egyenletesség 9.8 .kontraszt meg 9.3 .ezek a tények neked teszik a uf850v nek a képe nekem nem.lehet jobb ips panelnek a betekintési szöge de ki fogja oldalról nézni a tvt .nem mondom hogy rossz a lg LCD TVK de számomra csak a oled tv jöhet szóba ha lg tv vennék már.

    [ Szerkesztve ]

    Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Új hozzászólás Aktív témák