Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz daara #77161 üzenetére

    Adott márkán belül jelenti "ugyanazt". Ez csak egy viszonyszám akar lenni. Különböző márkákat így nem tudsz összehasonlítani.
    Csak kitaláltak a gyártók egy újabb értéket a tv-ikhez, hogy legyen mégtöbb dolog amiről lehet vitázni vagy értetlenül állni előtte. LG PMI-nek hívja (sok magyar oldal írja pqi-nek is, vagy mindkettőnek...) Samu PQI-nek hívja.
    Szerintem úgy baromság ahogy van, csak átkrják ezzel is a megvezethető birkanépet.
    De ha már nagyon össze akarod hasonlítani ezeket az értékeket, akkor csak adott márkán belül tedd. Mert lehet hogy egy samu 400 az kb ugyanaz mint egy lg 900.
    Ráadásul már olyat is olvastam hogy LG-nél egy ideig asszem 1000 volt a határ, aztán emeltek 2000-re (vagy talán már 3000-nél is járnak :) ). Tehát magyarul: már adott márkán belül sem tudod összehasonlítani ha nem egy évből/sorozatból válogatsz. bullshit. (Jah, és régebben MCI-nek hívták)

    ui: De az egyszerűbbeknek: Minél nagyobb, annál jobb. Mint szinte mindig minden. ;]

    ui2: Hogy komolyabban is segítsek: Szerintem jobban jársz egy LG-vel megbízhatóság (és kezelhetőség) szempontjából.

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák