Új hozzászólás Aktív témák

  • Ano

    őstag

    Sziasztok!

    Új vagyok itt ... korábban egy Samsung smart TV-vel volt már dolgom, így most kicsit újként állok a szerzemény előtt ami egy LG 42lf652

    Két alapvető problémám van eddig (nincs még 24 órája sem meg a kicsike) ... alapból meg vagyok elégedve vele, bár egy két funkció még furcsa nekem, de ez csak szokás kérdése ...

    Szóval a két probléma ...

    1. Még nem tudtam rájönni, hogy milyen típusú film fájlok azok, de az USB-s vinyón (van rajta közel 150 film) nem látja mindet a TV ... mappába belemegyek és hiányzik a film fájl (a fájl ténylegesen ott van, de a TV nem mutatja, így lejátszásra se tudom bírni). Ezek RIP-elt fájlok mind ... szóval egyszerű tömörített filmek ... AVI vagy MKV ... ezt majd még meg kell lesnem, hogy melyek, mert nem volt több időm foglalkozni a kérdéssel ...

    2. Hogyan lehet belepörgetni a távirányítóval egy filmbe, mondjuk, ha én az 58. perctől szeretném nézni a filmet? Mert a 16x-os pörgetés egy örökkévalóságnak tűnik ... arra rájöttem, hogy ha egeret kötök a TV-re akkor a folyamatsávba belekattintva a film odaugrik arra a percre/másodpercre, illetve ugyanez telefonról az LG alkalmazással hasonlóan kivitelezhető, de én a távirányítóval szeretném ugyanezt megejteni ... a Samsungban volt ilyen lehetőség, hogy kb 5-10 másodperc alatt oda tudtam tekerni a filmet ahová akartam, de itt ilyet nem találtam ... eddig :(

    Válaszokat előre is köszi!

    Ui.: szerintem nagyon szép képe van a TV-nek ... a régi (3 éves) Samsungunk (UE42F5300) a nyomába sem ért pedig az is jó volt :)!

    Synology RT6600AX felfedezés alatt

Új hozzászólás Aktív témák