Új hozzászólás Aktív témák

  • Destroyer91

    tag

    Sziasztok!

    A mai nap folyamán szert tettem egy LG LA640S típusú készülékre, és lenne pár kérdésem vele kapcsolatban. Minden funkció tökéletesen működik, viszont az lenne a kérdésem ennél a Plex Media Server dolognál nincs vmi "jobb" megoldás? Tökéletesen mennek a filmek a tv-n, viszont egy olyan probléma van, hogy mintha kicsit ,,gyorsabb" lenne a kép,mint kéne :D Nem tudom, hogy fogalmazzam, nem vagyok vmi géniusz tv téren, de mintha túl folyékony lenne és 25 helyett mondjuk 35 fps-el menne ;] Ez mitől lehet? Vagy a Plexen belül van erre vmi beállítás? A másik kérdésem az lenne, hogy Inviteles Set Top Boxra van durrantva a tv. Ezt nem lehet valahogy megoldani, hogy egyből a tv-be küldje a jelet? ( ne legyen box és plusz egy fölös távírányító) Azért lenne fontos, mert rákötném a hifit a tv-re (azért a tv hangszórók sajnos nagyon gyengék... :F ), viszont ha tv-adást nézek, akkor a boxba kell kötnöm, ha netezek vagy saját filmet,videót nézek, akkor meg a tv-be, ráadásul számomra érthetetlen módon ha a tv-be dugom a hifit, abszolút nincsen hang...csak a boxon...Tudom, noob kérdések, de ha valaki segítene, annak respect! :D :R
    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák