Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    válasz pala13 #17999 üzenetére

    Szia!

    Nézd meg ezt a linket:
    http://reviews.cnet.com/flat-panel-tvs/lg-47lm7600/4505-6482_7-35117974-2.html

    A nagy kép alatt látsz egy kis képet (tévé forma) "click to see picture settings" felirattal. Arra kattintva látható, hogy milyen beállításokkal érték el a szerintük legjobb eredményt. Angolul van, a G.fordítóval le lehet fordíttatni, de akkor a táblázatos forma összeugrik egy tömör szöveggé. Úgy viszont lehet látni a paraméterek magyar neveit. Könnyebbség, hogy a tévé képbeállítási menüjében ugyanolyan sorrendben vannak a beállítási lehetőségek.

    Egyébként ez a teszt 2. oldala, érdemes megnézni az elsőt is.

    Gondolom ehhez a tévéhez is adnak Magic Remote távirányítót, azzal a nem túl hosszú szövegeket elég jól be lehet gépelni (a képernyőn lévő virtuális billentyűzeten lehet egy kurzort mozgatni vele), valamivel bonyolultabb, mint egy okostelefonon gépelni. Az LG szerint (de a fórumozók is írták) bizonyos típusú Logitech rádióvezérlésű billentyűzetek teljesen kompatibilisek. Többen írták, hogy jól tudják használni, persze a szövegbeírás előtt valamilyen módon pozicionálni is kell a kurzort, erre szoktak ugyanilyen gyártmányú egeret is használni. Szerintem próbáld ki előbb - egy-két napig - az MR-t, aztán eldöntheted, hogy kell-e egyéb eszköz. [Szubjektív: nekem nincs helyem a nappaliban egy billentyűzetnek, egy egérnek (ehhez még valamilyen alátét is kell) plusz egy távirányítónak, mert a tévét az előbbiekkel nem lehet irányítani. Persze, lehetséges, hogy mindezeket kiválthatod egy okostelefonnal is, de ehhez én nem értek, talán valaki segít]

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák