Keresés

Aktív témák

  • morzsol

    aktív tag

    válasz atus #4 üzenetére

    Én mostanában eztet ''nagyon'' üzöm, (de sosem érem el).
    A kész képek fedettsége (sötétebb-világosabb) nem egyezik csak a képernyőn láthatóakkal, vagy színtorzulás is van (zöldebb, vagy bíbor, kékbe hajló... stb)?!

    Legújabb felfedezésem, hogy az ''adobe monitor gamma'' sz@rt sem ér, (de min. részben elhibázott legalább). 1000 jel volt, hogy így van, de még nem volt erőm mindezt megosztani Veletek...
    (Kész megoldást szerettem volna nyútani! :) )

    Pillanatnyilag csak annyit, hogy sokkal egyszerűbbnek tűnik ez az egész, mint ahogy (negatív tapasztalatok alapján) gondolná az ember, de a fentebbi prg. elhibázottsága miatt - ami nem egyező képeket eredményezett... (én is) valami őrült monitor-boszorkányüldözésbe kezdtem... pedig lassan kiderül, nem is ők a hibásak...?! (Persze egy jó, sokat segít!)

    [Szerkesztve]

    Lemérik, hány kiló egy hattyú...

  • neduddki

    nagyúr

    válasz atus #4 üzenetére

    HI!

    Javalalt egyik hazigazdat aki irogat egy masik sajtoternekbe is igyekezz ravenni, hogy kerje el azoktol a mero joszagukat!!!:-)))
    Aszem ettol bonyolultabb mat nem is lhettem volna!!!:-)))
    Ha nem tod mirol van szo kerdezd Emvy-t!!!:-)))
    Cegnek a Szinpatikusok nak van 14 ker.
    Amugy sok ertelmet nem latom a sok szorakozasnak, merha egyik sarkat belovod a masik attol meg nem lesz jo, es forditva:-(((((

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Aktív témák