Új hozzászólás Aktív témák

  • EG0

    aktív tag

    A keyloggerről: Nekem azóta se Kaspersky, se Avira, se ESET nem talál semmit. Akkor most vagy jól elbújt, vagy valami app frissítésével eltűnt.
    A Play-ből telepített vagy frissíthető alkalmazások között nincs, ugyanakkor az App Management alatt még látom az Ant Keyboard version 2.55-öt.
    A probléma egyébként előjött orosz és német nyelvű fórumokon is, és úgy nézem, az efox-os telefonokat érinti/érintette.
    Beszédes volt egyébként az inkrimált Ant Keyboard app Google Store-os szövege is, de most már sajnos nem találom. Talán törölték...

    Más: ahogy olvasom az első hozzászólásban is linkelt fórumokat, a kínai (CN) változatra már van Android 6.0, az US változatra (telefon hátulján CE#### felirat) pedig dolgoznak egy Cyanogenmod változaton is (CM13 = Android 6), illetve egy cuoco92 nevű srác is dolgozik egy 6.0-ás US verzión.

    Bár nekem sok bajom nincs a gyári 5.0-ás firmware-rel sem, csak az első bekapcsolásnál (Setup) a LeTV specifikus szolgáltatásokat (pl. TV streaming, LeEco account) kikapcsoltam.
    Mondjuk az Mi Browsertől is szívesen megszabadulnék az Ant mellett.

    Maga a telefon hardveres oldalról nézve viszont tökéletes.
    Nekem Budapesten mindenhol van 4G-m, amerre eddig jártam vele.

Új hozzászólás Aktív témák