Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz ADAM1337 #57280 üzenetére

    Azt kell mondjam speedbuild megnézése után, hogy 25-öt is nyilván megér. Aki meg nagyon kedveli a játékot, annak 35-ért is nyilván érdemes beszereznie.
    Láttam közben, hogy Aloy figura 8-9.000 Ft önmagában egyelőre és ki tudja, hol a vége. Aztán eddig fel sem tűnt, hogy van ott egy kis robot őrszem is, aminek ráadásul cserélhető az optikája, sőt Aloy headsetje is. A vegetáció szerintem korrekt, nekem a topiklakó kolléga variánsa már túl zsúfolt, szvsz a kevesebb néha több. Maga a Tallneck nem néz ki rosszul, de nekem a kötődésem hozzá továbbra is nulla. Viszont megpróbálom techrobot Legóként nézni és úgy már vastagon elégedett vagyok a 23.9k-s vételi árral... sőt, eléggé várom, hogy összerakhassam!

    A hófehér íj szerintem viszont nem a legjobb gondolat. Aki ismeri a játékot az tudja jól, hogy teljesen hófehér íj nincs benne, az egyik war bow tartalmaz világosabb elemeket, de a hófehértől nagyon messze van... a sima szokásos barna íj sokkal jobb lett volna, vagy szürke. Szvsz!

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other. - Az atomháború szörnyen unalmas.

Új hozzászólás Aktív témák