Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaga33

    tag

    válasz Mauzes #56254 üzenetére

    Sajnos ez pontosan így van. Megvettem majdnem az új Karácsonyi szettet a minap. Mondom 2 ajándék ami kb 10-12 ezer forintért elmenne mert már meg van nincs kettőre szükségem, és máris csak 28-30 a szett. Sajnos nem tetszik, nem illik bele semmibe. Ahhh majd eladom. Azután elgondolkodtam minimum 2 évig marad ha nem három. Kijön a másodpiacra olcsóbban, esélyem sincs addig eladni ára körül amíg forgalmazzák mert boltból hivatalosan majdnem annyiért inkább megveszik mint a neten egy idegentől. Azután újra megláttam a szerintem szebb mézeskalács házikót ami már nem igazán kapható 39900 forintért, és csodálkoztam hogy még nem vették meg hónapok óta... Menő készlet de mivel 25 körül volt, sajnálják rá a 15+-t, inkább vesznek mást.... Szóval összegezve ha most venném a Fő utcát minimum 3 évig kerülgetném és valószínűleg 0 haszonért tenném ezt... :( Az meg már remélhető hogy a következő 2-3 karácsonyi készlet nem sikerül ujra ennyire "bénán" , szóval ez tovább rontja az esélyeket :)

    [ Szerkesztve ]

  • #75376384

    törölt tag

    válasz Mauzes #56254 üzenetére

    Mondjuk a gardens pont segíthet eladni az ilyeneket. Elég megnézni néhány itteni fórumlakot. “Megveszem a sorozatból ezt, mert tetszik. A többi nem kell” két nappal később “kell a többi is”.

    almat kortevel csak akkor érdemes összehasonlítani, ha valaki úgy költ pénzt, hogy minél hatékonyabban költse el azt. Ha nekem kell pl city meg docks mert bejön a gardens, akkor legkevésbé se fog meghatni egy ilyen új vár. Bármennyire is gazdaságosabb a megvétele. Erre epit ez az egész. Az már más kérdés hogy ennyire elcseszett pénzügyi helyzetben ki akar legot venni régebbről.

    Majd jön egy boltos és jól megírja hogy amúgy ez most tök jól megy és csak mi vagyunk bénák, amiért nem tudjuk eladni. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák