Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz R3ĐßuŁŁ #4936 üzenetére

    Az a helyzet, hogy lakást újítunk fel, és most pár hónapig bérelt lakásban lakunk. Itt kisebb a hely, kicsit nagyobb a kupi, csomó kacat mindenhol, mivel egy csomó apróságnak nincs meg a helye. Nincs külön gyerekszoba, van egy kis háló, de a törpe a nappaliban játszik. Na most, a mixerrel az a bajom, hogy sok apró elemből áll. Nem csak úgy, mint a legok általában, hanem maga a készlet áll több részelemből: a nagy kamion a körhintával, a kis teherautó, a pénztár, a játékok. Otthon ez nem lenne gond, a legókkal (Párizsi étterem, T1 Camper, Mini) mindig úgy játszott, hogy amikor ezekkel akart játszani, akkor eltettünk minden mást, és a szobája közepén, ahol relatíve nagy hely és világos szőnyeg van, játszott. Ott mindig megvolt minden elem, ha végeztünk a játékkal.

    Félek, hogy ha ezt itt összerakom, nem tudom biztosítani a kontrollált játék lehetőségét a lányomnak (3,5 éves), és elvesznének darabok. Azt pedig nem tenném meg, hogy összerakom, de nem engedem, hogy játsszon vele. Techniccel nincs ilyen gond, ezek masszívabbak sokkal.

    Szóval szerintem is repcsi lesz belőle.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák