Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czanga

    őstag

    válasz zbundy #47105 üzenetére

    Látom belekötésnek vetted csak, pedig nem annak szántam. Felvázolom kifejtve szerintem mi a gond ezzel a HSZ-el. Valaki olvassa, hogy álltalánosítva leírtad, tényként kezelve, hogy a jelenleg pontgyűjtésben futó készletek az akció végével leértékelt áron kiszóródnak majd. Ez ugye nem teljesen így működik. Jelentősen függ nagyon sok tényezőtől, mint a területi vezető, a játékosztály vezetője adott áruházban, a LEGO-val való megállapodásuk, az akció alatt hozott bevétel aránya az adott áruháznak stb stb.
    Szóval ha valaki ezt olvasva arra kezd apellálni, hogy na majd jól megveszem a pontgyűjtés lejárta után pontok nélkül XY áruházban, azzal semmi baj nem lenne ha sikerül, csak épp elég nagy annak is az esélye, hogy lukra fut ezzel. :)

    Dokumentált példa kérdése lehet életszerűtlen volt, de én abból indulok ki, hogy ha látok amúgy valami jó akciót, fotóval beteszem ide, ezért álltalában valamilyen HSZ-ben ott marad.

    Amúgy ha valaki erre gondol, akkor akár mást is lehet csinálni. Például ha esetleg ősszegyűlik a pont, akkor beváltás elött valamivel kell beszerezni, és onnantól van 14 nap, hogy esetleg visszavigye valaki ha olcsóbban meglátja, de ilyenre nem bíztatok senkit, ezt mindenki eldönti maga.

    #47108 RapaNui1
    Ohh engem kell kell semmiről sem lebeszélni, ahhoz túl sok év van a hátam mögött, és mint mindenki szívtam meg én is dolgokat, de volt nagyon sok top of the line deal. Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ne álltalánosítsunk olyan dolgot ami túl sok tényezőtől függ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák