Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    Tegnap délután láttam először a képeket a Porsche-ról és azt kell mondjam, hogy ez valami brutál jóra sikeredett (pedig annyira nem is vagyok oda a márkáért). Bár sajnos én a dobozokat helyhiány miatt ki szoktam dobni, de azért ennek már a csomagolása is nagyon durva (tényleg prémium érzetet ad). Meg az a kis könyv, amit adnak hozzá. Azért azt nagyon remélem, hogy a felnin a Porsche embléma az nem matrica lesz, mint a Ferrari F40-nél volt a kormányon. És ahogy a videót láttam végre a kormányzás normálisan lett megcsinálva, vagyis a forgástengely többé-kevésbé a kerék középvonalában van. Amire nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, az a duplakuplungos kormányról kapcsolható váltó megvalósítása. Szóval én innentől próbálok minden Porsche-val kapcsolatos hírt, képet, videót kerülni, mert nem akarom, hogy elspoilerezzék a részleteket. Kicsit nekem ez olyan, mint egy izgalmas film, vagy sorozat. Ott sem akarom előre tudni, mi lesz a vége. Tök jó építés közben rácsodálkozni, hogy jé ez így, az meg úgy van, és milyen ötletesen oldották meg az adott funkció működését. Az nekem is elég fura, hogy ennyi pénzért nincs benne PF. Azért ekkora elemszámú készletek 100 euróval kevesebbe szoktak kerülni még licencelt téma esetén is. Szóval gyönyörű készlet, de azért az árból visszavehetnének majd. Úgyis majd -20%-os akcióban veszem, de azért akkor is.

Új hozzászólás Aktív témák