Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    (#72731) Throme

    Vannak azért, csak pont ezen a részen nincsenek. :DDD
    Egyébként vannak olyan készletek amiket kb. mission impossible kiállítani.
    Ilyen lenne a UCS Falcon, de ahhoz a döntött állvány 1 életmentő megoldás, mert így "alig" foglal helyet.
    Viszont egy UCS Gunship vagy Razorcrest hatalmas szopás, mert széles magas és hosszú is mind a kettő, de főleg a Gunship.

    Szerencsére az említett 2 készlet egyike sem érdekel, a Gunship sosem volt a kedvencem in universe és a készlet is "levegős" lett az én ízlésemnek. A Razer Crest fasza build meg a hajó is tetszik, viszont a sorozatban nem volt túl hosszú életű és nem elég ikonikus emiatt ahhoz, hogy még 1 nagy szükre készletet megvegyek.

    Star Wars vonalon 1 UCS Lambda Shuttle újra kiadásért szurkolok, mert ott az eredeti is közel tökéletes volt. 10+ év elem fejlődése nagyon sokat tudna dobni a készleten, viszont a fehér színtől félek mint a tűztől a sárgulás miatt. Márpedig ott lenne minek sárgulnia...

    [link]

    A helyzet az, hogy legutóbb amikor helyben voltam Lego kiállításon csak arra tudtam gondolni, hogy otthon komolyabb szettek vannak, mint a kiállításon... :D

    Persze volt 1-2 nagyobb épített dioráma azok menők voltak, de a többi nem volt nagy durranás.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák